Tüdruksõbrad

Denise Robinson

Saad temaga kokku missiooni käigus Burning Desire, peale seda hakkab ta su tüdruksõbraks ja sa saad temaga kohtingule minna alates kell 16.00 tema maja juures.  Vahel tahab ta kohtingul drive-by'd teha, sõida vastasjõukude territoorijumitele.  Kui ta tahab sööma minna siis mine cluckin belli, või sealsamas lähedalolevasse "10 Green Bottles" pubisse.

Autasu:  40-50% hakkab ta sind ''kohvile'' kutsuma, pärast 50% annab ta sulle oma auto (Hustler) võtmed ja 100% korral saad kupeldaja ülikonna.


Helena Wankstein

Temaga saad kohtingule minna alates kell 14.00 tema farmi juures. Talle ei meeldi väga suur muskel või rasv. CJ-l peab olema alla 25% musklit ja võimalikult vähe rasva, samaaegselt aga palju seksi appelatsiooni (Sex Appeal). Helenale meeldib süüa restoranides. Lähim restoran on Rodeos, Los Santoses. Kui ta tahab sõitmis kohtingut siis sõida aeglaselt sest talle ei meeldi suured kiirused.

Autasud: Alates momendist, kui sa temaga käima hakkad ilmub Bandito ning leegiheitja, mootorsaag, süütepudelid ja 9mm tema farmi lähedusse. 50% annab ta sulle Bandito võtmed (Kuigi saad sellega varem sõita) 70% hakkab ta sind "kohvile" kutsuma ja 100% korral saad maamehe riided.

 

Michelle Cannes

Talle meeldivad paksud mehed, niiet CJ'l peaks olema vähemalt 50% rasva. Ta on kodus alates kell 00.00 kuid vahel pole teda siis ka kodus. Talle meeldivad joomiskohtingud. Mõnikord tahab ta et sa sõidaksid kiiresti aga püüa mitte millelegi otsa sõita. On olemas ka erikohting kui Michelle tahab ise sõita, siis ei ole sul vaja midagi teha.

Autasud: Kohe kui sa temaga kohtingutel käima hakkad, saad kasutada tema maja kõrval olevat garaaši Pay n spray-na. 40% hakkab ta sind "kohvile" kutsuma, 50% annab ta sulle oma Monster Trucki võtmed ja 100% korral saad rallikostüümi.

 

Katie Zhan

Katiele meeldib kui mees on musklis ja palju seksi appelatsiooni. CJ-l peaks olema vähemalt 75% Musklit. Temaga saad kohtingule minna alates kell 12.00 . Kui ta tahab süüa, siis mine söögikohta mis on tema majast põhjas, vahel tahab ka sõitmiskohtingut.

Autasud: Kui sa temaga käima hakkad siis saad haiglast välja tulles oma relvad tagasi. Kui teil on juba 50% siis Hakkab ta sind "kohvile" kutsuma ja saad ka tema matuseauto võtmed. 100%-ga saad meediku riided.

 

Barbara Schternvart

Talle meeldivad paksud mehed, niiet CJ'l peaks olema vähemalt 50% rasva. Ta on kodus pärast südaööd (00.00). Kui ta tahab söömiskohtingut siis vii ta söögikohta mis on tema majast edelas. Talle meeldivad ka sõitmiskohtingud, kuid mitte väga kiiresti. Vahel harva tahab ta klubisse tantsima minna.

Autasud: Kui temaga käima hakkad siis ei konfiskeerita su relvi ega võeta raha kui politseile vahele jääd. 50% saad tema Politsei dziibi (Ranger) võtmed, 60%-ga hakkab ta sind "kohvile" kutsuma ja 100% korral saad politsei riided.

 

Millie Perkins

Ta on kodus alates kell 12.00 . Kui ta tahab söömiskohtingut siis vii ta restorani. Talle meeldivad ka sõitmiskohtingud. Veel üks variant on lihtsalt kanda Gimp Suiti (Kummiülikonda) ja ta kutsub sind kohe "kohvile".

Autasud: 35%-ga saad temalt Caligulas kasiino võtmekaardi mis on vajalik teatud missioonideks. 50% saad tema roosa auto (Club) võtmed. 100%-ga ei saa midagi.